Saint Amour in cc ‘t Schaliken op 12 februari
Kom op woensdag 12 februari naar de voorstelling ‘Saint Amour 30: Liefde is tijd’ in cultuurcentrum ‘t Schaliken. Saint Amour is al 30 jaar een vaste waarde in het seizoensprogramma van Behoud de Begeerte, een kunstencentrum voor literatuur uit Antwerpen. De liefde staat centraal in deze voorstelling, niet toevallig in februari, de maand van Valentijn.
Auteur Bart Moeyaert tekent alvast present voor deze bijzondere avond. Als geen ander weet hij jong en oud te bekoren met zijn gevoelige, trefzekere pen. Hij gidst u naar de hartstreek, veilig en wel.
Verder staat Yannick Dangre op het podium, vergezeld van enkele internationale namen: Sara Baume met haar geprezen poëtische roman Weken maanden jaren, Julia Schoch met Het liefdespaar van de eeuw, Sheena Platel en Sulaiman Addonia met De zieners. Charlotte Remarque is presentator met dienst. Muzikante Ellen Schoenaerts staat het literaire geweld bij.
De voorstelling start om 20 uur en een standaardticket kost 27 euro.